Makaleler Slider

Byanca Üyelik ile Risksiz İş Fırsatı

Byanca ev hanımlarına ek iş fırsatı sunan bir katalogtan satış firmasıdır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve bir Orsima Pazarlama kuruluşu olan Byanca Networkingte ister yüzlerce ürünü indirimli olarak satın alırsınız, ister katalogtan ister internetten satışını yaparak kazanç sağlarsınız, isterseniz de ekibinizi kurarak yaşam standartlarınızı yükseltebilecek bir iş modeliyle kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Byanca Griffon Team ile Risksiz Bir İş İmkanı ile Tanışın!

Byanca Griffon Team, 13 yılı aşkın network marketing tecrübesiyle hem liderlik alanında hem de yöneticilik alanında donanıma sahip ekip liderlerinin kurmuş olduğu bir Byanca Networking ekibidir. Griffon Team ekip liderleri daima alt gruplara kazandırmaya odaklı çalışmaları ile bilindiğinden Griffon Team özel kampanyaları, özel yarışmaları, ekip destekleri, görsel destekleri ile dikkatleri çeken bir ekip durumundadır.

İlk girenin değil, en çok çalışanın kazandığı bu sistemde siz de yerinizi alın, risksiz bir iş fırsatıyla bugün tanışın…

Byanca Griffon Team ile Nasıl Kazanırım?

Byancaya ilk üye olduğunuzda yüzlerce ürünün satış temsilcisi olursunuz. Asla stok tutmak zorunda değilsiniz. Sadece sattığınız ürünlerin siparişini verirsiniz. Böylece risk sıfırlanmış olur.

Satışlarınızı katalog yardımı ile çevrenize yapabileceğiniz gibi isterseniz sistemin online satış özelliğini kullanarak marketplace, instagram veya farklı sosyal platformlardan da internetten satış avantajını kullanabilirsiniz.

Çevrenize katalog yardımı ile satış yaparken siz ürünleri size özel indirimlerle temsilci fiyatını ödeyerek alırsınız. Sattığınız kişi ise size katalog fiyatını öder. Böylece aradaki ortalama %30luk farkı anında kazanmış olursunuz.

İnternetten satış yaptığınızda ise sistemin online satış özelliğini kullanırsınız. Böylece ürünler satış yaptığınız kişiye katalog fiyatından faturalanır. Aynı şekilde temsilci fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki fark sistem hesabınızda her ay birikir ve her ayın 15inde 100₺ üzeri priminizle birlikte banka hesabınıza talep edebilirsiniz.

Ödemeyi kapıda ödeme seçeneği ile yapabilirken isterseniz de havale veya online kredi kartı ödeme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Aynı şekilde internetten yaptığınız satışlarda da bu 3 ödeme seçeneği kullanılabilmektedir. Kısacası sermayesiz kendi satış mağazanızı kurmuş olursunuz.

Sadece satış yaparak değil, aynı zamanda sisteme kaydettiğiniz üyelerden de prim kazanırsınız. Hatta üyeleriniz üye yaptıkça da aynı şekilde primleriniz artarak devam eder. Sisteme kaydetmiş olduğunuz kişiler alışveriş yaptıkça, onların da üyeleri alışveriş yaptıkça toplamda 10 kademeden %17,5 prim hakkedişiniz olur. Üstelik direkt kendinize kaydettiğiniz üyelerin ilk aktifliklerinde satış primi dışında +5₺ üye kayıt primi de kazanırsınız.

Byanca ile çok daha fazlasını kazanmanız da mümkün. Ekibinizle birlikte her ay çıkardığınız ciroya göre farklı kariyerlere ulaşır, her kariyer seviyesinde ekstra kariyer bonusları da kazanırsınız… Sistemin şeffaf kariyer yapısı sayesinde birilerinin onayına bağlı kalmaksızın performansınıza göre kazancınız da doğru orantılı olarak artacaktır. Ne kadar çalışırsanız o kadar fazla kazanacağınız adil bir sistem ile çalışmak için bugün ücretsiz üyeliğinizi başlatın.

Aşağıdaki üye ol butonuna tıklayarak üye olduğunuzda otomatik olarak Griffon Team ekibininbir temsilcisi olursunuz ve Griffon Team ekibine özel kampanyalardan, yarışmalardan, çekilişlerden, eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Ekip liderlerimiz sizinle doğrudan ilgilenerek nasıl daha fazla kazanacağınızı öğretirken aynı zamanda performansınıza göre destekler de sağlayacaktır. İyi bir ekiple çok daha kısa sürede çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Griffon Team bu işten kazanç sağlamak isteyenler için kurulan profesyonel ve deneyimli bir ekiptir. Sizler de evde kendi işinizin patronu olmak ve risksiz kazanca ilk adım atmak için hemen ücretsiz üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »
X