Griffon Team Kampanyaları Başladı!

Byanca Griffon Team, Byanca’nın sunmuş olduğu tüm kampanyalara ek olarak ekibe özel kampanya sistemini başlattı. Şubat ayında griffon team ekibine bağlı byanca üyeleri 100TL üzeri alışverişleriyle tüm kampanyalara ek +1 çekiliş hakkı kazandılar. Griffon team ekip liderleri her ay ekiplerine özel farklı kampanyalarla ekiplerini desteklemeye devam edecek…

Griffon Team Nedir?

Mitolojik betimlemelerde bedensel olarak bir kartalın uzak görüş yeteneğine, kanatlarına ve kuvvetli pençelerine sahipken aynı zamanda bir aslanın gücünü ve yırtıcılığını barındırması sebebiyle büyük saygı duyulan bir varlık olmuştur. Diğer yandan, bu bedensel özelliklerinin yanında karakter olarak da bilge ve zeki oluşlarıyla bilinirler. Taşıdıkları bu bedensel ve mental özellikler sayesinde, birçok efsanede altınlarla hazinelerin koruyucusu olarak rol alırlar. Altınlara erişmek isteyen insanlara bilgelik gerektiren sorular sorarlar.

Gücü ve bilgeliği temsil ettiklerinden ordu ve hanedan armalarında, yapılarda ve literatürde karşımıza çıkmaktadır. Grifon, çağlar boyunca belirli bir epik hikayede ya da mitolojide baş rol almamasına rağmen günümüze kadar gelmeyi başarabilmiştir.

Byanca Griffon Team Özel Kampanyaları

Bildiğiniz gibi Byanca’nın ay içinde bir çok kampanyası olmaktadır. Griffon Team ekip liderleri tüm bu kampanyalara ek olarak ekiplerinin kazançlarını artırmak veya kariyer gelişimlerine destek olmak için bir çok farklı çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalar elbette birebir problemleri ve soruları ile ilgilenmek ile başlayıp, byanca kampanyalarının dışında ek kampanyalar sunmak, ücretsiz eğitim ve seminerler düzenlemek, ekip içi yarışmalar ve hedeflerle çalışırken eğlenmeyi sağlamak olarak sıralanabilir.

Kısacası bu ekipte olan her bireyin kazanmasını sağlamak öncelikli amaç olup daha fazla çalışana daha fazla ek destek ile bireysel kazanç ve ekip kurulumunda bir çok farklı destekler sunmak Griffon Team öncelikli amaçları arasındadır.

Griffon Team Ekibine Nasıl Katılabilirim?

Griffon Team ekibinin üyesi olabilmeniz için öncelikle byancada üyeliğiniz bulunmaması gerekir. Byancaya üye olurken web sitemiz www.byancauyelik.com sitemizden veya aşağıdaki ücretsiz üyelik butonuna tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Formdaki bilgilerinize göre byancaya üyelik kaydınız ekip liderlerimiz tarafından gerçekleştirilir ve ilk olarak bilgi için aranırsınız. Bilgilendirme aramasında dilediğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Böylece artık siz de bir GriffonTeam üyesisiniz…

Byanca Üyelik için aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Leave a Comment