Neden Byanca Networking?

Byanca Üyelik sistemini araştırdığınız aşamada aklınıza gelen ilk sorulardan biri de neden byanca networking olacaktır. Byanca evden çalışarak kazanç sağlayabileceğiniz, ekibinizi kurarak ciddi gelirlere ulaşabileceğiniz bir katalogtan satış firmasıdır. Elbette günümüzde bir çok katalogtan satış firması olması kimi zaman firma seçiminde bu işe başlayacak olanları zorlamaktadır. Sizler için her zaman olduğu gibi işinizi kolaylaştırmak ve neden byanca networking’i seçeceğinizle ilgili bazı bilgileri derledik…

Katalogtan satış işinizi kurarken tam olarak ihtiyacınıza hitap etmesi gerekir. Elbette firmanın güvenilir olması, emeğinizin karşılığını vermesi de hepimiz için en önemli unsurlar arasında olacaktır. Bu yüzden byanca üyelik sisteminde risk almadan kazanç sağlamanız mümkün. Dilerseniz neden byanca sorusuna madde madde cevap verelim…

  • Aşağıdaki maddeler ekibimizin byanca networking’i seçme sebepleridir. Firma gözünden değil, doğrudan gerçek kullanıcılar gözünden byanca networking seçim sebeplerini aşağıdan inceleyebileceksiniz.

1 – Ücretsiz Üyelik

Byanca networking’e üye olurken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Üyelik ücreti veya aylık aidat gibi sizleri üye olduğunuzda herhangi bir yükümlülük altına sokmayıp tamamen bedava üyelik sistemiyle sıfır risk ile incelemelerinizi yapmanız mümkün. Üye olduktan sonra ister çalışmaya başlarsınız, ister vazgeçip herhangi bir çalışma yapmazsınız. Üye olurken sizlere başlangıç seçeneğiniz sunulacaktır. Katalog istiyorsanız ücretsiz katalogunuzu sadece 10TL kargo ücretini kapıda kargo görevlisine ödeyerek alabilirsiniz. Byanca’nın sadece yeni üyelere özel şok indirimli fiyatlarıyla alabileceğiniz kargo bedava paketini de seçebilirsiniz. Kargo bedava paketlerinde iç giyim gibi bazı örnek ürünler bulunmaktadır. Sitemizden üye olurken bu seçeneği seçerseniz öncelikle paket bilgisi için ekip liderlerimiz tarafından aranacak, onayınız olması durumunda paket seçiminiz yapılarak üyeliğiniz tamamlanacaktır. Üçüncü seçenek ise sadece üye olmak istiyorum. Bu seçenek tamamen ücretsizdir. Üye olup öncelikle sistemi incelemek ardından kendi siparişini kendisi oluşturmak veya ekip liderlerimizle telefonda görüşerek öncelikle sorularını yöneltmek isteyenlerin yapmış olduğu seçimdir. Özetle sıfır risk ile üye olmak bu firmayı seçmeniz için öncelikli sebebiniz olacaktır.

2- Geniş Ürün Çeşitliliği

İşin temelinde bir satış ortaklığı söz konusu olduğu için sizin veya kurduğunuz ekipteki ekip arkadaşlarınızın her çevreye hitap eden ürünler sunarak satış yapması, önerdiğiniz ürünlerden müşteri memnuniyeti ve katalogu inceleyen herkesin mutlaka kendine göre bir ürün bulması oldukça önemlidir. Byanca’da ev giyim, iç giyim, bay, bayan, çocuk tekstil ürünlerinin yanı sıra ev tekstili, mutfak gereçleri, kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, gıda takviyeleri, bitkisel ürünler, herkesin ilgisini çeken TV Ürünleri serisi gibi bir çok farklı kategori bulunmaktadır. Özetle katalogu eline alan herkes kendine göre mutlaka beğeneceği ürünler bulacak böylece satışlar oldukça kolaylaşacaktır.

3- Ekonomik Ürünler

Günümüzde hepimizin aradığı satın alacağımız ürünlerin ekonomik olması. Ekonomik kelimesi aslen almış olduğunuz ürünlere fazla para vermeyip kalitesinden de memnun kalmak anlamına geliyor. Byanca kurulduğu günden beri binlerce kayıtlı üyesi ve onbinlerce memnun müşterisiyle ekonomi konusunda hem uygun fiyatlarıyla hem de ürün kalitesiyle yüzleri güldürmeye devam etmektedir. Güvenle alabilir, güvenle satışını gerçekleştirebilirsiniz.

4- Güvenilir Firma Algısı

Byanca Network bir Orsima Pazarlama firması olarak köklü geçmişiyle zaten güvenilir marka algısını korumaktadır. Ancak aynı zamanda özellikle tekstil networkünde daima adı güvenilir firma olarak anıldığından güvenilir firma algısı maddemizden de başarı ile geçtiğini söyleyebiliriz.

5- Kariyer Sistemi

Byanca network kariyer sistemi olarak oldukça iyi kazandıran hatta tekstil networkleri arasında şu an en iyi denilebilecek bir kariyer yapısına sahip. Ulaşılabilir adil kariyer basamakları ile siz de ekibinizi kurarak hem ekibinize kazandırabilir hem de yapmış olduğunuz çalışmalarla ekip primi, her yeni aktif üyenizden üye kayıt primi, cironuz yükseldikçe artan kariyer primleri kazanabilirsiniz.

6- Kazanç Sistemi

Byanca networkte katalogtan satış yaparak ortlama %30 kazanç sağlarken aynı zamanda ürünleri instagram, facebook gibi platformlardan da satabilme imkanı tanıyor. Ayrıca 10kademeden oluşan ekip prim kazancında 10 kademeden toplamda %17,5 prim kazanabiliyor bunlarla da kalmayıp çıkardığınız ciroya göre ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. Kısacası patronunuzun yapacağı zam oranından korkmadan, yıllık zam günlerini beklemeden her ay ne kadar çalışırsanız çalıştığınıza oranla risksiz kazanç sağlayabilme imkanı tanıyor. Hakettiğiniz kadar kazanç sağlayabileceğiniz bu sistemin en güzel yanlarından biri de zaten kazanç sistemidir.

7- İade Hakkı

Byancada memnun kalmadığınız ürünleri iade edebilirsiniz. 15 gün içinde memnun kalmadığınız ürünleri byancaya gönderebilir dilerseniz carinize yansıtılan iade ücretiyle başka ürünler de alabilirsiniz. Üstelik firma kaynaklı hata veya defo durumlarında kargo bedenili de byanca karşılamaktadır.

Hemen siz de sıfır sermaye ile kendi işinizi kurun. Byanca Üyelik sistemiyle üyeliğinizi tamamlayın ekstra kampanyalara katılarak kazançlarınızı maksimum seviyeye ulaştırın.

Aşağıdaki linkten üye olmanız durumunda ekip liderlerimiz tarafından aranarak detaylı olarak bilgilendirileceksiniz…

ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Veya aşağıdaki ücretsiz üyelik formunu doldurarak ekibimiz avantajlarıyla hemen üyeliğinizi başlatabilirsiniz.  Bilgi için 24 saat içinde aranacaksınız.

Ücretsiz Üyelik Formu
Lütfen doğruluğunu teyit ediniz, sizinle bu numaradan iletişime geçilecektir.

Leave a Comment