Kampanyalarımız Slider

Griffon Team Şubat Kampanyaları

Byanca Griffon Team, her ay olduğu gibi Şubat ayında da ekibe özel kampanyalarla temsilcilerine kazandırmaya devam ediyor… Byanca Networking Griffon Team ekibinin tüm üyelerinin faydalandığı yarışmalar, çekilişler gibi bir çok farklı kampanya Byancanın sunmuş olduğu firma kampanyalarına ek olarak Griffon Team ekip liderleri tarafından yapılmaktadır.

Kazançları paylaşarak her bir üyenin daha fazla kazanmasına odaklanan Griffon Team ekip liderlerinden işte Şubat kampanyaları…

Bu ay Griffon Team tam 8 hediye birden dağıtıyor… Griffon Team’i oluşturan 4 kolun her biri için ayrı ayrı çekilişin yanı sıra satış yarışmasında ilk 2ye giren temsilcilerimize ve ilk kez aktifleştirme yarışmasında ilk 2ye giren temsilcilerimize harika hediyeler gönderilecek….

GRİFFON ŞUBAT ÖZEL ÇEKİLİŞİ

Şubat ayındaki ilk fırsatımız harika bir granit kek kalıbı seti çekilişi. Üstelik Griffon Team’i oluşturan 4 kola da ayrı ayrı çekiliş yapılacak olup toplamda 4 kişiye görseldeki 3 parçadan oluşan Granit Kek Kalıbı Seti hediye edilecek.

Çekilişe sadece Byanca firmamıza Griffon Team ekibinde olan temsilciler katılabilecek olup daha yüksek sipariş verenler şansını artırabilecek. Çekiliş kurallarına göre her 150₺ siparişe +1 çekiliş hakkınız olacak. Örneğin byancadan şubat toplamında 300TL sipariş verdiyseniz isminiz çekiliş listesine 2 kez yazılacak, 450₺ sipariş verdiyseniz isminiz çekiliş listesine 3 kez yazılacak. Daha fazla sipariş verin, kazanma şansınızı artırın…

Griffon Team ekibimizde yaptığımız çekilişlerde adaleti sağlamak için isimler alfabetik değil, tamamen rastgele olarak sıralanmaktadır. Yani örneğin isminiz 2 kez yazıldıysa iki isim alt alta değil, rastgele olarak yazılmaktadır. Elbette ekibimizde aylık bireysel satışı 5000TL üzeri olan satışçılarımızda kimi zaman alt alta isim gelebilmektedir. Tamamen rastgele sıralama yapılmaktadır. Aynı şekilde yine adaletin sağlanması için çekilişlerimiz elle değil, program ile yapılmaktadır. Kodvizit çekiliş programıyla çekiliş yapıldığı esnada ekran kaydı alınarak çekilişlerimizin ne kadar adil olduğu da gösterilmektedir. Böylece sadece yüksek sipariş girenlerin değil kimi zaman tam 150TLye siparişini tamamlamış olan bir çok isme de hediyeler çıktığını bir çok kez ispatladık. Ekibimizde her bir isim aynı şekilde değerli, yeni başlayan satışçı veya deneyimli satışçı olsun herkesin eşit haklardan faydalanması öncelikli amacımızdır… Bugün siz de ekibimize katılın, Griffon Team özelindeki tüm kampanyalara eşit haklarla katılın…

BYANCA GRİFFON TEAM ŞUBAT SATIŞ YARIŞMASI

Griffon Team ekibimizde sadece çekiliş değil, aynı zamanda yarışmalar da düzenlemekteyiz. Şubat 2022 Satış yarışmasında ilk 10a giren temsilcilerimizin isimlerini yayınlayarak onore ediyor, aynı zamanda ilk 2ye giren temsilcilerimize harika hediyeler gönderiyoruz.

1-28 Şubat tarihleri arasında toplamda sistemden girmiş olduğunuz sipariş tutarına göre sıralama yapılacak olup en yüksek siparişi giren temsilcilerimiz listeye girmeye hak kazanacaktır. Üstelik yarışma 1.sine ütü, yarışma ikincisine el blender’ı hediye edilecektir. Yarışma sonuçları Şubat faturalandırmaları bittikten sonra açıklanacaktır.

BYANCA GRİFFON TEAM İLK AKTİFLİK YARIŞMASI

Ekibimizde sadece en iyi satışçılarımızı değil, aynı zamanda üye kaydeden ekibiyle ilgilenen liderlerimizi ve lider adaylarımızı da ödüllendiriyoruz.

Şubat ayındaki bir diğer yarışmamız ise ilk aktiflik yarışması. Bu yarışmaya göre 1. kademesine yani direkt bağlı olarak en çok ilk kez aktifleştirilen üye sayısına göre sıralama yapılmaktadır. Üstelik üyelik tarihi sınırlaması yok! Bu ay kaydettiğiniz üyelerinizi ilk kez ay içinde aktifleştirseniz de, önceki aylarda üye yapıp henüz aktifleştiremediğiniz üyelerinizle ilgilenerek ilk aktifliğini Şubat ayı içinde yapsanız da sıralamaya girebilirsiniz.

Sıralamalar için Byanca raporları içindeki üye kayıt raporundaki ilk aktiflik sütunu baz alınacak olup sayıları eşit olan üyelerimiz olması durumunda yeni aktif sayısı daha fazla olan üst sırada yer alacaktır.

Üstelik yine ilk 2ye giren temsilcilerimize hediye gönderimi yapılacaktır. Yarışma birincimize Granit Karnıyarık Tenceresi, yarışma ikincimize spreyli mop hediyesi gönderilecektir.

Son derece şeffaf, kuralları net olan yarışmalarımızda en iyiler kazanacak olup siz de en iyilerden olduğunuzu düşünüyorsanız bunu kanıtlamanın tam zamanı!

  • Hediye ürünler stok durumuna göre renk-model değişikliği gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »
X