Genel Makaleler

Hakkımızda

Hakkımızda

Byanca Üyelik sistemi ile siz de ekiplerimize katılarak ek gelir evde edebilir, ekibinizi kurarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Ekibimiz temel olarak 3 büyük ekibin birleşiminden oluşmaktadır. 12 yıllık ağ pazarlama tecrübemizle bu işi en güvenli şekilde ve risk almadan yürütebileceksiniz. Tamamen ücretsiz üye olup ekibimiz avantajlarından tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Üyeliğinizden sonra size uygun olan bir ekibe atamanız yapılır ve ekip liderlerimiz tarafından aranarak bilgilendirilirsiniz. Böylece katalogtan satış yapmak, kendi ihtiyaçlarını uyguna almak veya ekip kurmak isteyenlerle ayrı ayrı ilgilenilmiş olunur.

Ekibimize katılarak muhattap bulamama gibi bir probleminiz de olmayacak. Ayrıca sistemi çok daha kısa sürede öğrenip farklı desteklerden de faydalanabileceksiniz.

Neden Ekibinize Katılmalıyım?

Ekibimizin her bir üyesinin ekibimizde sunulan tüm ayrıcalıklardan faydalanma hakkı olacaktır. Kimi zaman üst ekip kimi zaman doğrudan bağlı olduğunuz alt ekiplerin yapmış olduğu ekip içi kampanyalardan faydalanacak, Byanca’nın tüm kampanyalarına ek kazanımlar elde edebileceksiniz.

Çalışma sistemini çok daha kısa sürede öğrenerek bu işten kazanç sağlamanız da mümkün olacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize evinizin rahatlığında ulaşabileceksiniz.

Ekip liderlerimizle doğrudan iletişime geçebilecek, sponsorlarınıza ulaşarak sipariş, iade, katalog veya ekip kurma anlamında destekler alabileceksiniz. Böylece muhattap bulamama gibi bir probleminiz de asla olmayacak.

Çalışmanıza göre üye destekleri alarak kendi ekibinizi çok daha kısa sürede büyütebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »
X