Makaleler Slider

Kendi İşinin Patronu Ol

Yaşam şartları zorlaştıkça insanların ek iş ek gelir arayışları da artıyor. Ev Hanımları evde yapılacak ek iş arayışına girerken çalışanlar da akşamları veya haftasonları ek iş arayışlarını sürdürüyor. Son dönemde internet alışverişlerinin popüleritesinin artmasıyla birlikte bir çok kişi internetten satış yapmak gibi ek iş imkanlarına yönelmeye başladı.

İnternetten çalışarak şirket bile kurmanıza gerek kalmadan kendi işinizin patronu olabileceğinizi biliyor muydunuz? Siz sadece satışa odaklanın. Müşterilerinize yüzlerce çeşit ürünü firmamız göndersin. Üstelik arkadaşlarınızı da davet edin, arkadaşlarınızın satışlarından da ekstra prim kazanın.

Bu yazımızda evden çalışarak nasıl kendi işinizin patronu olacağınızı öğreneceksiniz.

NASIL BİR EK İŞ İMKANI?

Katalogtan satış aslında ülkemizde yıllardır ev hanımlarına iş imkanı sunmakta. Son dönemde insanların alışveriş alışkanlıklarının internete kaymaya başlaması bu iş imkanının da kendini güncellemesine vesile oldu. Artık sadece katalogtan çevrenize yüzlerce ürünün satışını değil, instagram, facebook, letgo gibi sitelerde stok tutmadan satış yapabilir, müşterilerinize kapıda ödemeli olarak sattığınız ürünleri doğrudan firmamızdan gönderebilirsiniz.

Temel mantık olarak nasıl ki katalogtan satış yaparken katalog fiyatından satışını yaparsınız ancak firmaya ödemesini daha indirimli bir fiyattan yaparsınız; aynı mantıkla internetten yapacağınız satışlarda ürün müşterilerinize katalog fiyatından faturalanacak, size özel temsilci fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki fark ise cari hesabınıza yansıtılacaktır.

Yani ürünü firmamız sizin için müşterinize kargolayacak. Böylece sıfır stok, sıfır sermaye ile sadece internetten çalışarak kendi işinizin patronu olabileceksiniz…

AYLIK ZORUNLU KOTA VAR MI?

Hayır. Hiçbir risk olmadan ücretsiz üyeliğinizi bugün başlatabilirsiniz. Çalışırsanız kazanırsınız, çalışmayıp satış yapmazsanız kazanmazsınız.

KAZANÇLARIMIN VERGİSİ NASIL ÖDENİYOR?

Kazançlarınız cari panelinize prim olarak yansıtılır. Banka hesabınıza ödeme yapılırken sizin adınıza stopaj vergisi kesilerek ödenir, kalan tutar her ayın 15’inde banka hesabınıza yatar.

SATIŞ DIŞINDA NASIL KAZANÇ SAĞLARIM?

Firmamız yüzyılın işi olarak kabul edilen network pazarlama organizasyonu alt yapısına sahiptir. Yani sisteme sizin gibi bu işten gelir etmek isteyen arkadaşlarınızı davet ettiğinizde arkadaşlarınızın yapmış olduğu her satıştan prim kazanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınız da kendi ekiplerini kurdukça o ekiplerden de yine belirli oranda prim kazanmaya devam edersiniz.

Bununla da sınırlı değil. Aylık ekibinizle birlikte çıkarmış olduğunuz ciroya göre kariyer alabilir ve ulaştığınız kariyerlere özel ekstra kariyer bonusları da kazanırsınız.

Satış kazancı + Ekip prim kazancı + Kariyer bonusları ile kendi işinizin patronu olmak için ücretsiz üyelik formunu doldurun.

KARİYER PRİMLERİ

Firmamızda ulaştığınız ciroya göre ekstra kariyer primleri kazanacağınızı söylemiştik. Peki ne kadar kazanacaksınız? Aşağıdaki tablodaki gibi siz de aylık binlerce TL’lik bonuslara ulaşabilir, şeffaf kazanç planı ile çalıştığınız kadar ve hakettiğiniz ölçüde kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Şeffaf kazanç planı sayesinde kazancınıza patronunuz değil, çalışmalarınız; dolayısızla kendiniz karar verirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »
X